1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

GENEL İNGİLİZCE

GENEL İNGİLİZCE

         Eskişehir’de Genel İngilizce eğitiminde pazar lideri olan My English Dil Okulu; İngilizce eğitimine ihtiyaç duyduğunu fark eden herkese kucak açmaktadır.

Unutmayın! İngilizce öğrenmeniz gerektiğini fark ettiğiniz zaman, hiçbir şey için geç değildir; ancak bunu bile bile hala beklemek birçok şeyi geciktirebilir.

JUNIOR

JUNIOR

         Değerli veliler; İngilizce eğitimi konusunda kendi yaşadığınız sıkıntıların çocuğunuzun başına gelmesini istemiyorsanız; My English Dil Okulu junior programları için çocuğunuzun My English Dil Okulu’ndan eğitim almasını sağlayın.

Çünkü herkes gibi onların da birinci yabancı dili İngilizce olmalı. Hem de bir an evvel!

YDS

YDS

         Lisanüstü eğitimi ve akademisyenliği hedefleyen üniversite öğrencilerinin korkulu rüyası olan YDS; My English Dil Okulu'nda özenle hazırlanmış programlar aracılığı ile öğrencilerini başarıya götürmektedir.

My English Dil Okulu için YDS’de sağlanacak başarı, sadece bir sınavı geçmenin çok ötesindedir.

LYS5

LYS5

         Liselerin dil bölümlerinde eğitim gören öğrencilerin, üniversiteye giriş sınavında ki engelleri olan LYS5'i aşmalarında en büyük desteği, uzman eğitim kadrosu ve nitelikli eğitim materyalleri ile My English Dil Okulu sağlamaktadır.

MY ENGLISH KURUMSAL

MY ENGLISH KURUMSAL

         Çalışan eğitimine önem veren kurumlar; çalışanlarınızın İngilizce eğitimi alması için, işi profesyonellere bırakın.

Çalışanlarınıza pazarlama, satın alma, muhasebe vb. öğretebilirsiniz; ama bırakın İngilizce’yi biz öğretelim!  

Previous
Next
 • GENEL İNGİLİZCE

  GENEL İNGİLİZCE

 • JUNIOR

  JUNIOR

 • YDS

  YDS

 • LYS5

  LYS5

 • MY ENGLISH KURUMSAL

  MY ENGLISH KURUMSAL

Pearson English Language Teaching

Pearson ELT, merkezi İngiltere'de bulunan,  dünya çapında gerek İngilizce dil öğrenimi ve gerekse sınav ve test hizmetleri sunma konusunda başarılarıyla tanınan bir markadır.  

MyEnglishLab

 MyEnglishLab, İngilizce öğrenme sürecinizde ihtiyacınız olan alanlarda size özel alıştırma, test ve aktiviteler sunan bir online eğitim platformudur. Bu anlamda MyEnglishLab, karşılaştığınız birçok soruna size uygun çözümler sunabilen, etkileşimli ve bireysel öğrenme merkezli bir uygulamadır. 

ETS TOEFL Sınav Merkezi

My English Dil Okulu; 2005 yılından bu yana ETS ortaklığıyla Eskişehir’de resmi TOEFL sınav merkezi olarak hizmet vermektedir. TOEFL sınavına hazırlık eğitimini My English Dil Okulu'ndan alan adaylar, resmi sınavı olacakları laboratuvarlarda sınava hazırlanma imkanı bulmaktadır.

Boğaziçi Üniversitesi Sertifika Programı

My English’in öğrencilerine sunduğu Genel İngilizce Programı, Boğaziçi Üniversitesi tarafından tasarlanmış ve onaylanmış bir eğitimi sistemidir. Beginner’dan başlayıp Advanced seviyesinin sonuna kadar eğitim verilen Genel İngilizce Programı’nı başarıyla tamamlayan öğrenciler Boğaziçi Üniversitesi tarafından her yıl 2 kere My English’te yapılan Sertifika Sınavı’na girmeye hak kazanırlar. Bu sınavı başarıyla geçen öğrencilerin My English’te tamamladıkları eğitim süreci “Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Dil Sertifikası” ile süslenir.


Campus LifeEnjoy the best experience of your life while you learn a new language and new culture.